Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Warszawie
ul. Nowy Świat 18/20
00-373 Warszawa

Kancelaria:
22 44-30-405
22 44-30-406

Fax:
22 44-30-401

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www: www.mwkz.pl

 

Zgodnie z Zarządzeniem MWKZ pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Warszawie przyjmują klientów oraz udzielają telefonicznej informacji o toczących się w urzędzie postępowaniach w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki między godziną 12:00 a 13:30. Środa jest dniem bez klienta. W tym dniu nie są przyjmowani klienci a pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Warszawie nie udzielają informacji telefonicznej o toczących się postępowaniach. Kancelaria jest czynna codziennie w godzinach pracy urzędu.


Lista teleadresowa pracowników Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Warszawie


siedziba urzędu w Warszawie
adres: 00-373 Warszawa, ul. Nowy Świat 18/20,
kancelaria tel.: (22) 44 30 405; (22) 44 30 406; fax: (22) 44 30 401
Jakub Lewicki (Mazowiecki Wojewódzki Konserwator Zabytków) (22) 44 30 400 info@mwkz.pl
Katarzyna Pałubska (Zastępca Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków) (22) 44 30 400 info@mwkz.pl
Wydział Strategii i Kontroli (WK)
Magdalena Nowak (kierownik wydziału) (22) 398 38 89 mnowak@mwkz.pl
Izabela Umińska (22) 378 48 36 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Adrian Socha (22) 398 38 89 asocha@mwkz.pl
Jacek Fiedorowicz (22) 378 48 36 jfiedorowicz@mwkz.pl
Wydział Rejestru Zabytków i Dokumentacji Zabytków (WRD)
Marcin Dawidowicz (kierownik wydziału) (22) 44 30 430 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Damian Maniakowski (22) 44 30 431 dmaniakowski@mwkz.pl
Kinga Lipke-Żurek (pojazdy zabytkowe) (22) 44 30 427 klipke@mwkz.pl
Dominika Mikosz (22) 44 30 434 dmikosz@mwkz.pl
Olga Strycharczyk (22) 44 30 426 ostrycharczyk@mwkz.pl
Katarzyna Pająk (22) 44 30 428 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wydział Zabytków Nieruchomych (WN)
Joanna Lasek (kierownik wydziału) (22) 44 30 414 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Agnieszka Borowiecka (22) 44 30 410 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Nina Ogrodowczyk (22) 44 30 413 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Agnieszka René (22) 44 30 415 arene@mwkz.pl
Julita Wawrzeniuk (22) 44 30 410 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wydział Archeologii (WA)
Bogna Radzimińska (kierownik wydziału) (22) 44 30 420 bradziminska@mwkz.pl
Aleksandra Orłowska (22) 44 30 419 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Mariusz Wiśniewski (22) 44 30 421 mwisniewski@mwkz.pl
Waldemar Talarek (22) 44 30 422 wtalarek@mwkz.pl
Paulina Potocka (22) 44 30 419 ppotocka@mwkz.pl
Joanna Gawrońska (22) 44 30 433 jgawronska@mwkz.pl
Katarzyna Kowalska (22) 44 30 416 kkowalska@mwkz.pl
Wydział Zabytków Ruchomych i Wywozu (WRW)
Edyta Grudzień (22) 44 30 418 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Monika Garnavault (22) 44 30 436 mgarnavault@mwkz.pl
Wydział Zabytkowych Zespołów Zieleni (WZ)
Anna Kubasik (kierownik wydziału) (22) 398 38 35 akubasik@mwkz.pl
Michał Rewucki (22) 398 37 56 akubasik@mwkz.pl
Marcin Radzymiński (22) 398 37 52 mradzyminski@mwkz.pl
Anna Rutkowska (22) 398 37 56 arutkowska@mwkz.pl
Bożena Mańk (22) 398 38 09 bmank@mwkz.pl
Anna Latoch (22) 398 38 35 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wydział Zabytków Warszawy (WZW)
Krzysztof Kaliściak (kierownik wydziału) (22) 378 49 35 kkalisciak@mwkz.pl
Monika Dybkowska (22) 378 49 34 mdybkowska@mwkz.pl
Magdalena Piwowarska (22) 378 47 52 mpiwowarska@mwkz.pl
Dorota Bagińska (22) 390 54 61 dbaginska@mwkz.pl
Monika Basińska (22) 398 38 41 mbasinska@mwkz.pl
Kinga Bogdanowska-Dzigowska (22) 378 47 52 kbogdanowska@mwkz.pl
Aleksandra Borowska (22) 378 46 59 aborowska@mwkz.pl
Anna Czerwińska (22) 390 54 61 aczerwinska@mwkz.pl
Justyna Gołdyn (22) 390 54 61 jgoldyn@mwkz.pl
Anna Kurek (22) 378 46 59 akurek@mwkz.pl
Maria Murza-Mucha (22) 378 49 36 mmurza@mwkz.pl
Klaudia Obrębska (22) 398 38 41 kobrebska@mwkz.pl
Paulina Surowiec-Rozwadowska (22) 378 49 17 psurowiec@mwkz.pl
Agata Kruczyńska (22) 378 49 36 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Katarzyna Majek – Raducha (22) 378 49 34 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Marek Kurzela Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Marek Figiel Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Stanisław Fiedorczuk Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
samodzielne stanowiska pracy
Bożena Boczkowska (archiwum, ul. Kopernika) (22) 827 08 58 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Elżbieta Szapiel (planowania i urbanistyki) (22) 44 30 437 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Paweł Karczewski (obsługa prawna) (22) 44 30 439 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Agnieszka Żukowska (rzecznik prasowy) (22) 44 30 409 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Inspektor ochrony danych

Inspektorem Ochrony Danych (IOD) jest pani Kinga Wójcik-Prządka.
Z IOD można się kontaktować mailowo na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .


Dni i godziny pracy urzędu

Poniedziałek:
od godz. 9:00 do godz. 17:00;
Wtorek:
od godz. 8:00 do godz. 16:00;
Środa:
od godz. 8:00 do godz. 16:00;
Czwartek:
od godz. 8:00 do godz. 16:00;
Piątek:
od godz. 8:00 do godz. 16:00;

ARCHIWUM
Poniedziałek – Czwartek
ul. Kopernika 4 archiwum czynne od 7:00 do 10:00 i od 11:00 do 16.00
ul. Nowy Świat 18/20 od 10:00 do 11:00

Piątek:
ul. Kopernika 4 archiwum czynne od 7:00 do 10:00 i od 11:00 do 14.00
ul. Nowy Świat 18/20 od 10:00 do 11:00

Terminy załatwiania spraw

Decyzje
Decyzje administracyjne, zgodnie z art. 35§ 3 kodeksu postępowania administracyjnego są wydawane w ciągu miesiąca, a w sprawach szczególnie skomplikowanych w ciągu dwóch miesięcy od daty wszczęcia postępowania. Za wszczęcie postępowania uznaje się datę złożenia kompletnego wniosku przez stronę lub osobę upoważnioną.

Zalecenia konserwatorskie
Zalecenia konserwatorskie są wydawane bez zbędnej zwłoki, jednak z uwagi na fakt, że nie są one wydawane w wyniku postępowania administracyjnego w rozumienia kodeksu postępowania administracyjnego, nie ma narzuconego terminu na ich wydanie.

Postanowienia
Postanowienia uzgadniające wydawane na podstawie art. 39 prawa budowlanego wydaje się w ciągu trzydziestu dni od daty wpływu wniosku do urzędu. Postanowienia uzgadniające wydawane na podstawie art. 53 ust 4 pkt ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym wydaje się w ciągu dwóch tygodni od daty wpływu wniosku do urzędu.

Informacja publiczna Udzielenie odpowiedzi w ramach ustawy o dostępie do informacji publicznej następuje w ciągu 14 dni od daty wpływu wniosku do urzędu.


Polecamy również:

muwz_g
bskz_g
mkdn_g
muwz_g