Radom

UWAGA, WAŻNY KOMUNIKAT 

 

Szanowni Państwo,

Do odwołania w urzędach administracji publicznej lub jednostkach organizacyjnych wykonujących zadania o charakterze publicznym wprowadzono możliwość polecenia pracownikom wykonywania pracy zdalnej. Dlatego…

…ograniczamy osobiste załatwianie spraw w urzędzie, lecz wciąż jesteśmy do Państwa dyspozycji. 

 

Prosimy o składanie wniosków wraz z dokumentacją do skrzynki podawczej mieszczącej się w przedsionku budynku przy ul. Żeromskiego 53 (od strony Pl. Corazziego) z możliwością poświadczenia wpływu (w przypadku potrzeby poświadczenia wpływu prosimy  o informację telefoniczną) lub przesyłanie dokumentów dotyczących prowadzonych postępowań za pośrednictwem platformy ePUAP (adres skrytki: /wuoz/SkrytkaESP) lub pocztą: Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Warszawie,  ul. Żeromskiego 53, 26-600 Radom.

Informacji telefonicznej udzielać będziemy  wyłącznie pod numerami:           

(48) 363 85 14 lub (48) 336 92 14.

Archiwum Urzędu będzie nieczynne do odwołania. Pozostanie jednak możliwość uzyskania informacji telefonicznej i poprzez e- mail. 

 

W wyjątkowych wypadkach (sprawy wymagające natychmiastowej interwencji) pisma składane osobiście do Urzędu będą odbierane przez pracownika w przedsionku budynku, a wszelkie dalsze konsultacje będą przeprowadzane telefonicznie.

 

Odwołane zostają wyjazdy w teren oraz spotkania w Urzędzie, z wyjątkiem odbiorów prac, zatwierdzania kosztorysów i rozliczania dotacji MWKZ i Urzędu Marszałkowskiego i MKiDN, w przypadku których spotkania umawiane są przez pracownika prowadzącego sprawę. 

 

Kontaktowanie się w trybie skarg i wniosków jest możliwe po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu. 

 

Podstawa prawna: par. 25 ust. 1 pkt 2 lit c, par. 21, par. 22 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz. 861, 879, 905 i 957) w brzmieniu nadanym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 listopada 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. 2021 poz. 2177).

 

 

Dane kontaktowe pozostają bez zmian:

Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków

Delegatura w Radomiu

ul. Żeromskiego 53

26-600 Radom

tel. (48) 36 38 514, (48) 36 39 214 

e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

ePUAP (adres skrytki: /wuoz/SkrytkaESP)

 

---------------------------------------------

Delegatura w Radomiu

Kierownik: Witold Bujakowski
tel.: 48 363 92 14; tel/fax: 48 363 85 14
adres: ul. Żeromskiego 53, 26-600 Radom

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Delegatura w Radomiu obejmuje powiaty: białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki, zwoleński oraz Radom - miasto na prawach powiatu.

 

Siedziba Delegatury w Radomiu  

        

 Proszę kliknąć tutaj aby zobaczyć mapę dojazdu do Delegatury.

Uwaga! Delegatura w Radomiu mieści się w budynku Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego - Delegatura Placówka Zamiejscowa w Radomiu. Na mapie lokalizacja zaznaczona jest literką "A". 

Do pobrania Rejestr Zabytków z obszaru działania Delegatury w Radomiu. Proszę kliknąć na poniższy link:

 

Rejestr Zabytków

 

Powyższy Rejestr Zabytków jest w formie pliku PDF. Zaleca się kliknąć prawym klawiszem myszy na powyższy link i wybrać opcję: "Zapisz element docelowy jako..." 
 
Uwaga! Do otworzenia plików w formie PDF wymagany jest program Adobe Reader, który można pobrać tutaj

 

 

Polecamy również:

muwz_g
bskz_g
mkdn_g
muwz_g