Ostrołęka

ZDALNY URZĄD

 

Szanowni Państwo! 

Do odwołania w urzędach administracji publicznej lub jednostkach organizacyjnych wykonujących zadania o charakterze publicznym wprowadzono możliwość polecenia pracownikom wykonywania pracy zdalnej. 

Dlatego zmuszeni jesteśmy ograniczyć osobiste załatwianie spraw w urzędzie

W sprawach bieżących zachęcamy do kontaktu mailowego z inspektorami zajmującymi się Państwa sprawą. 

Odwołana zostaje większość wyjazdów w teren oraz spotkania w urzędzie, z wyjątkiem odbioru prac, zatwierdzania kosztorysów i rozliczania dotacji, w przypadku których spotkania umawiane będą przez pracownika prowadzącego sprawę. Kontaktowanie się w trybie skarg
  i wniosków jest możliwe po wcześniejszym, telefonicznym uzgodnieniu terminu. 

 

Prosząc o wyrozumiałość, zalecamy przesyłanie dokumentacji dotyczącej prowadzonych postępowań za pośrednictwem platformy ePUAP – adres skrytki: /wuoz/SkrytkaESP lub pocztą: Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Warszawie Delegatura w Ostrołęce, ul. Kościuszki 16, 07-400 Ostrołęka. 

 

Jeśli chcą Państwo osobiście złożyć wniosek  lub dokumentację, w holu ustawiliśmy
  do tego celu skrzynkę podawczą. W przypadku konieczności poświadczenia wpływu, prosimy  o skorzystanie z dzwonka. W wyjątkowych przypadkach (sprawy wymagające natychmiastowej interwencji), pisma składane osobiście do urzędu będą odbierane
 przez pracownika kancelarii, a wszelkie konsultacje będą przeprowadzane telefonicznie
  lub mailowo.

Informacji telefonicznej udziela przede wszystkim sekretariat urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach urzędowania. 

 

Kontakt telefoniczny do sekretariatu Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków
  w Warszawie Delegatura w Ostrołęce:

tel.    29 764 22 38,    29 746 26 37, e-mail:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Podstawa prawna: par. 25 ust. 1 pkt 2 lit c, par. 21, par. 22 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz. 861, 879, 905 i 957) w brzmieniu nadanym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 listopada 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. 2021 poz. 2177).

 

------------------------------------------

Delegatura w Ostrołęce

Kierownik: Małgorzata Balcerzak
tel/fax: 29 764 22 38
tel:        29 746 26 37
adres: ul. Kościuszki 16, 07-400 Ostrołęka
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Archiwum czynne : poniedziałek w godz. 10 - 16,  wtorek w godz. 10 - 15

Delegatura w Ostrołęce obejmuje powiaty makowski, ostrołęcki, ostrowski, przasnyski, wyszkowski oraz Ostrołękę - miasto na prawach powiatu.

 

Siedziba Delegatury w Ostrołęce

Mapka dojazdu do Delegatury znajduje się tutaj .

 

Do pobrania Rejestr Zabytków z obszaru działania Delegatury w Ostrołęce. Proszę kliknąć na poniższy link:

 

 

Powyższy Rejestr Zabytków jest w formie pliku PDF. Zaleca się kliknąć prawym klawiszem myszy na powyższy link i wybrać opcję: "Zapisz element docelowy jako..."

Uwaga! Do otworzenia plików w formie PDF wymagany jest program Adobe Reader, który można pobrać tutaj .


 

Polecamy również:

muwz_g
bskz_g
mkdn_g
muwz_g