Ciechanów

UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT !

 

Szanowni Państwo, 

 

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną w Polsce, mając na uwadze dobro interesantów i pracowników Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków Delegatury w Ciechanowie, zmuszeni jesteśmy ograniczyć osobiste załatwianie spraw w urzędzie do dnia 31.01.2022 r. 

W sprawach bieżących zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z inspektorami zajmujących się Państwa sprawą.

Prosimy o składanie wniosków wraz z dokumentacją do skrzynki podawczej mieszczącej się w przedsionku budynku, z możliwością poświadczenia wpływu (w przypadku potrzeby poświadczenia wpływu prosimy  o informację przez domofon) lub przesyłanie dokumentów dotyczących prowadzonych postępowań za pośrednictwem platformy ePUAP (adres skrytki: /wuoz/SkrytkaESP) lub pocztą: Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Warszawie,  ul. Strażacka 6,  Ciechanów 06-400

 

Informacji telefonicznej udzielać będziemy  wyłącznie pod numerem telefonu:

23 672 49 52

 

Archiwum Urzędu będzie nieczynne do odwołania.

 

W wyjątkowych wypadkach (sprawy wymagające natychmiastowej interwencji) pisma składane osobiście do Urzędu będą odbierane przez pracownika  w przedsionku budynku, a wszelkie dalsze konsultacje będą przeprowadzane telefonicznie.

 

Odwołane zostają wyjazdy w teren oraz spotkania w Urzędzie, z wyjątkiem odbiorów prac, zatwierdzania kosztorysów i rozliczania dotacji MWKZ i MKiDN, w przypadku których spotkania umawiane są przez pracownika prowadzącego sprawę. Kontaktowanie się w trybie skarg i wniosków jest możliwe po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu. 

 

Podstawa prawna: par. 25 ust. 1 pkt 2 lit c, par. 21, par. 22 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz. 861, 879, 905 i 957) w brzmieniu nadanym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 listopada 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. 2021 poz. 2177).

 

 

Dane kontaktowe:

Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków

Delegatura w Ciechnowie,

ul. Strażacka 6

06-400 Ciechanów

 

tel. 23 672 49 52 

 

e-mail:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

ePUAP (adres skrytki: /wuoz/SkrytkaESP)

------------------------------

Delegatura w Ciechanowie

Kierownik:
Wanda Gołębiewska
tel.: 23 672 49 52,
adres: ul. Strażacka 6, 06-400 Ciechanów

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Dni i godziny pracy urzędu:

poniedziałek: od godz. 9:00 do godz. 17:00;
wtorek-piątek: od godz. 8:00 do godz. 16:00;


Delegatura w Ciechanowie obejmuje powiaty: ciechanowski, mławski, płoński, pułtuski i żuromiński.

 Siedziba Delegatury w Ciechanowie

 

Do pobrania Rejestr Zabytków z obszaru działania Delegatury w Ciechanowie.
Proszę kliknąć na poniższy link:

 

Powyższy Rejestr Zabytków jest w formie pliku PDF. Zaleca się kliknąć prawym klawiszem myszy na powyższy link i wybrać opcję: "Zapisz element docelowy jako..." 
 
Uwaga! Do otworzenia plików w formie PDF wymagany jest program Adobe Reader, który można pobrać tutaj

 

Formularze i Wnioski

Polecamy również:

muwz_g
bskz_g
mkdn_g
muwz_g