Wojewódzki Urzędu Ochrony Zabytków w Warszawie
ul. Nowy Świat 18/20
00-373 Warszawa

Kancelaria:
22 44-30-405
22 44-30-406

Fax:
22 44-30-401

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www: www.mwkz.pl

Lista kontaków PDF

 

Lista teleadresowa pracowników Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Warszawie


siedziba urzędu w Warszawie
adres: 00-373 Warszawa, ul. Nowy Świat 18/20,
kancelaria tel.: (22) 44 30 405; (22) 44 30 406; fax: (22) 44 30 401
Jakub Lewicki (Mazowiecki Wojewódzki Konserwator Zabytków) (22) 44 30 400 info@mwkz.pl
Antoni Oleksicki (Zastępca Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków) (22) 44 30 400 info@mwkz.pl
Aleksandra Chodań (kierownik Wydziału Obsługi Urzędu - dyrektor generalny) (22) 44 30 400 achodan@mwkz.pl
Wydział Strategii i Kontroli (WK)
Aleksandra Udziela-Łabęda (kierownik wydziału) (22) 378 48 36 audziela@mwkz.pl
Magdalena Nowak (22) 398 38 89 mnowak@mwkz.pl
Adrian Socha (22) 398 38 89 asocha@mwkz.pl
Jacek Fiedorowicz (22) 378 48 36 jfiedorowicz@mwkz.pl
Wydział Rejestru Zabytków i Dokumentacji Zabytków (WRD)
Damian Maniakowski (p. o. kierownika wydziału) (22) 44 30 431 dmaniakowski@mwkz.pl
Joanna Lasek (22) 44 30 428 jlasek@mwkz.pl
Kinga Lipke-Żurek (22) 44 30 427 klipke@mwkz.pl
Dominika Mikosz (22) 44 30 434 dmikosz@mwkz.pl
Olga Strycharczyk (22) 44 30 426 ostrycharczyk@mwkz.pl
Wydział Zabytków Nieruchomych (WN)
Agnieszka René (22) 44 30 415 arene@mwkz.pl
Wydział Archeologii (WA)
Bogna Radzimińska (kierownik wydziału) (22) 44 30 420 bradziminska@mwkz.pl
Aleksandra Orłowska (22) 44 30 419 Aleksandra Orłowska
Mariusz Wiśniewski (22) 44 30 421 mwisniewski@mwkz.pl
Waldemar Talarek (22) 44 30 422 wtalarek@mwkz.pl
Paulina Potocka (22) 44 30 419 ppotocka@mwkz.pl
Joanna Gawrońska (22) 44 30 433 jgawronska@mwkz.pl
Katarzyna Kowalska (22) 44 30 416 kkowalska@mwkz.pl
Wydział Zabytków Ruchomych i Wywozu (WRW)
Joanna Zientek (kierownik wydziału) (22) 44 30 440 jzientek@mwkz.pl
Monika Garnavault (22) 44 30 436 mgarnavault@mwkz.pl
Anna Zielińska (22) 44 30 411 azielinska@mwkz.pl
Wydział Zabytkowych Zespołów Zieleni (WZ)
Marcin Radzymiński (22) 398 37 52 mradzyminski@mwkz.pl
Anna Rutkowska (22) 398 37 56 arutkowska@mwkz.pl
Bożena Mańk (22) 398 38 09 bmank@mwkz.pl
Anna Sarnowska (22) 398 38 34 asarnowska@mwkz.pl
Anna Kubasik (22) 398 38 35 akubasik@mwkz.pl
Wydział Zabytków Warszawy (WZW)
Krzysztof Kalisciak (kierownik wydziału) (22) 378 49 35 kkalisciak@mwkz.pl
Magdalena Piwowarska (22) 378 47 52 mpiwowarska@mwkz.pl
Dorota Bagińska (22) 390 54 61 dbaginska@mwkz.pl
Monika Basińska (22) 398 38 41 mbasinska@mwkz.pl
Kinga Bogdanowska-Dzigowska (22) 378 47 52 kbogdanowska@mwkz.pl
Aleksandra Borowska (22) 378 49 34 aborowska@mwkz.pl
Anna Czerwińska (22) 378 49 36 aczerwinska@mwkz.pl
Monika Dybkowska (22) 378 49 34 mdybkowska@mwkz.pl
Justyna Gołdyń (22) 390 54 61 jgoldyn@mwkz.pl
Anna Kurek (22) 378 46 59 akurek@mwkz.pl
Mikołaj Kołacz (22) 378 49 36 mkołacz@mwkz.pl
Piotr Ługowski (22) 378 46 59 plugowski@mwkz.pl
Mariua Murza-Mucha (22) 378 49 36 mmurza@mwkz.pl
Klaudia Obrębska (22) 398 38 41 kobrebska@mwkz.pl
Paulina Surowiec-Rozwadowska (22) 378 49 17 psurowiec@mwkz.pl

Dni i godziny pracy urzędu

Przyjmowanie klientów przez pracowników i udzielanie telefonicznej informacji o toczących się w urzędzie postępowaniach odbywa się codziennie w godzinach 11.30 – 13.30, zgodnie z decyzją Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.


Poniedziałek:
od godz. 9:00 do godz. 17:00;
Wtorek:
od godz. 8:00 do godz. 16:00;
Środa:
od godz. 8:00 do godz. 16:00;
Czwartek:
od godz. 8:00 do godz. 16:00;
Piątek:
od godz. 8:00 do godz. 16:00;

ARCHIWUM
Poniedziałek – Czwartek
ul. Kopernika 4 archiwum czynne od 7:00 do 10:00 i od 11:00 do 16.00
ul. Nowy Świat 18/20 od 10:00 do 11:00

Piątek:
ul. Kopernika 4 archiwum czynne od 7:00 do 10:00 i od 11:00 do 14.00
ul. Nowy Świat 18/20 od 10:00 do 11:00

Terminy załatwiania spraw

Decyzje
Decyzje administracyjne, zgodnie z art. 35§ 3 kodeksu postępowania administracyjnego są wydawane w ciągu miesiąca, a w sprawach szczególnie skomplikowanych w ciągu dwóch miesięcy od daty wszczęcia postępowania. Za wszczęcie postępowania uznaje się datę złożenia kompletnego wniosku przez stronę lub osobę upoważnioną.

Zalecenia konserwatorskie
Zalecenia konserwatorskie są wydawane bez zbędnej zwłoki, jednak z uwagi na fakt, że nie są one wydawane w wyniku postępowania administracyjnego w rozumienia kodeksu postępowania administracyjnego, nie ma narzuconego terminu na ich wydanie.

Postanowienia
Postanowienia uzgadniające wydawane na podstawie art. 39 prawa budowlanego wydaje się w ciągu trzydziestu dni od daty wpływu wniosku do urzędu. Postanowienia uzgadniające wydawane na podstawie art. 53 ust 4 pkt ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym wydaje się w ciągu dwóch tygodni od daty wpływu wniosku do urzędu.

Informacja publiczna Udzielenie odpowiedzi w ramach ustawy o dostępie do informacji publicznej następuje w ciągu 14 dni od daty wpływu wniosku do urzędu.


Polecamy również:

muwz_g
bskz_g
mkdn_g
muwz_g